DRONE ÇEKiM

DRONE ÇEKiM

Sektörde drone çekim fiyatları değişkenlik göstermektedir. Teknolojinin bu denli ilerlediği zamanda her sitede farklı farklı fiyatlar görmeniz mümkündür. Krom Yazılım olarak drone çekim fiyatlarımızı 2019 yılında sizlere tüm şeffaflığımızla sunmaktayız. Uygun fiyatlar ve 6 yıllık tüm deneyimiyle, ekibimiz tüm projelerinizde drone çekiminizi hayata geçirmek için yollarda olacaktır.


Sosyal medya hesapları ve web siteleriniz uzerınden havadan çekim alanındaki çalışmalarınız: insaat cekimi, kurumsal şirket tanıtımları, konut hizmetleri, video ve klip cekimlerinde istediğiniz kalitede sunabilirsiniz.


Sarı Yapım Olarak Havadan Video Çekimi ve Havadan Fotoğraf Çekimi Yapıyoruz.Tecrübeli pilotlarımız ile profesyonel ekipmanlarımızla uygun fiyatlar ile müşteri odaklı ve iş odaklı çekimleri daha kaliteli ve verimli hale getirerek projelerinize farklı bir bakış açısı sunmaktayız. 


Drone çekimi birçok sektörde kullanılmaktadır. Havadan çekimler insansız hava araçları ile günümüzde uçakların helikopterlerin vb. araçların yaklaşamadığı yakınlıkta ölçekte havadan görüntüleme, görüntü alma imkanı sunmaktadır. Sarı Yapım Hava Çekimleri hizmetinde müşterilerine yüksek çözünürlüklü 4K videolar, Full Hd Videolar, fotoğrafları size ekonomik ve en hızlı şekilde sunacaktır.

DRONE ÇEKiM İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER H?ZMETLER?M?Z