KARTVİZİT TASARIM

KARTVİZİT TASARIM

Kartvizitler firmalara ya da şahıslara özel olarak hazırlanan bilgi kartlarıdır. Üzerinde şirketin kurumsal renklerini ve logosunu barındıran bir tasarıma sahip olan, üzerinde firmaya ait adres, faks, telefon numarası, e-posta ve kimi zaman sosyal medya hesaplarının bulunduğu tanıtıcı kartlardır.


Kartvizit Kullanım Alanları Nerelerdir?

Kartvizitlerin en önemli kullanım amaçları etkili birer iletişim aracı olmasıdır. Her ne kadar dijital çağda iletişim bilgilerini bulmak kolaylaşsa da kartvizitler, insanların gözündeki değerini korur. Kartvizitler çoğunlukla iş görüşmeleri, iş yemekleri ve toplantı tarzı yerlerde de kişilerin birbirleriyle iletişim halinde kalabilmek adına kullanılır. İşyerlerinde yalnızca yönetim kurulu gibi yüksek mertebelerde değil, çoğu pozisyonda çalışan kişilere özel olarak kartvizitler hazırlatılır.

Avukatlar İçin Kartvizit

Avukatlar ile iletişimin en önemli araçlarından biri olan ve avukatların vazgeçilmezlerinden biri olan kartvizitler kullanışlı ve uzun ömürlü olduğu kadar şık da olmalıdır.

Emlakçılar İçin Kartvizit

Mülk kiralama ve satın alma işlemleri için hemen her dakika iletişim kurulacak kişi olan emlakçılar için doğru kart seçimi müşteriyi etkilemede büyük rol oynar.

İnşaat Sektörü İçin Kartvizit

Yeni projelerin hayata geçirilmesinde önemli bir yeri olan inşaat firmalarının kaliteli ve güven veren bir karta sahip olması olası iş birlikleri için kapı aralar.

Mali Müşavirler İçin Kartvizit

Finansal işlemlerin teslim edileceği bir mali müşavir güven duygusunu her yönüyle kişilere hissettirmelidir. Bu kapsamda kurumsal bir kartvizit oluşturulması önemlidir.

Kurumsal Çalışanlar İçin Kartvizit

Kurumsal bir firmada çalışanlar için kurumsal kimliğin yansıtılması baskı ürünleri aracılığı ile gerçekleştirilir. Kurumun ve pozisyonun ciddiyetini göstermek için doğru bir kartvizit seçimi hayati önemdedir.

Kişisel Kartvizit

Kendi işini yapanlar için tanınmak ve iş ağı oluşturmak için kullanılacak kartvizitlerin ilk izlenimi oluşturmada rolü önemlidir.

Kartvizit Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  • Kartvizit, bir firma için kurumsal kimlik çalışmalarının başında gelir. Kurumsal kimliğiniz ne kadar doğru hazırlanırsa rakiplerinizden o kadar ayrılırsınız. Bu da hedef kitleniz tarafından daha çok tercih edilmenizi sağlar. Bu yüzden kartvizit kullanmanın en büyük avantajlarından bir tanesi marka imajına olan desteğidir.
  • Diğer önemli avantajı ise istenilen zaman insanların firmanızla kolayca iletişim kurabilmelerine fırsat tanımasıdır. Acil bir anda iletişim bilgilerinizi araştırmakla vakit kaybetmeyecek olan insanlar, firmanıza kolayca ulaşır. Böylelikle o araştırma esnasında rakiplerinizden bir markayla iletişim kurmayı düşünmez.
  • Müşterilerinizin yanında iş ortaklarınızın da sizi kolayca bulabilmesini sağlayan kartvizitler, yeni iş anlaşmaları için kolay bir iletişim kanalı sunar.


KARTVİZİT TASARIM İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER H?ZMETLER?M?Z